
Оптоволоконний лазерний верстат для різання металу POLYSTAR LASER PL3015H 6000 Вт (в корпусі)
3 015 223 ₴
+380 (50) 459-77-79
Відділ продаж
- +380 (67) 625-77-79
- +380 (50) 459-77-79
- В наличии
- Код: 24860
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Станок для лазерної різки Polystar H cерія
Оптоволоконні верстати POLYSTAR LASER серії H призначені для високошвидкісного
та високоякісного розкрою різних видів листових металів. Такі спеціальні лазерні
комплекси закритого типу з системою автоматичних змінних столів використовуються
при роботі з високопотужними випромінювачами і сильновідбивними матеріалами.
Також такий захист дозволяє ефективно видаляти продукти горіння із зони різання.
Це обладнання промислового класу, що розраховано на великі навантаження, тривалу
безперервну роботу. Передові технології, надійні комплектуючі від провідних
виробників, відмінні конструкційні рішення та якість збірки вигідно відрізняють
ці верстати від конкурентів-виробників такого класу обладнання.
Область застосування:
- виробництво сувенірно-подарункової і рекламної продукції
- меблеве виробництво
- машинобудування
- створення металевих каркасів
- виготовлення кухонного приладдя
- автомобільна, авіаційна, суднобудівна промисловість
- космічна індустрія
- електротехніка
- Нержавіюча сталь
- Оцинкована сталь
- Алюміній
- Легована сталь
- Пружинна сталь
- Мідь
- Вуглецева сталь
- Латунь
- Титан
| Робоче поле | 3000х1500 мм/ 4000х2000 мм/ 6000х2500 мм |
|---|---|
| Тип лазерного випромінювача | оптоволоконний |
| Лазерний випромінювач | Raycus |
| Потужність випромінювача | 1500 - 30000 Вт |
| Змінний стіл | автоматизована система |
| Тип обладнання | закритий |
| Максимальна швидкість холостого ходу | 100 м/хв. |
| Максимальна швидкість різання | 50 м/хв. |
| Максимальне прискорення по X,Y | 1,5 G |
| Точність позиціонування | 0,03 мм |
| Точність повторення | 0,02 мм |
| Мінімальна ширина різу | 0,1 мм |
| Мінімальна ширина лінії | 0,3 мм |
| Охолодження випромінювача | водяне, чіллер |
| Лазерна голова (ріжуча) | Raytools з автофокусом |
| Ресурс роботи лазерного випромінювача | до 100 000 годин |
| Серводвигун | Delta |
| Інтерфейс управління | панель керування |
| Кінцеві датчики | індуктивні |
| Додатковий газ | кисень, азот, повітря |
| Напруга живлення | 380 В ± 10%, 50 Гц |
| Гарантія | 2 роки |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polystar Abrasive |
| Пользовательские характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мощность, Вт | 4000 |
- Цена: 3 015 223 ₴






